OCCONS Hizmet Alanları

OCCONS Hizmet Alanları

Özel Müşteriye Özel Çözümler...

OCCONS kurumsal veya kurumsallaşma yolundaki firmalara farklı alanlarda, ihtiyaç duyudukları Yönetim Danışmanlığı, Bilgi ışlem Sistemleri ve Kurumsal Eğitim Danışmanlığı ana konularında ve bunların bileşkesi olan Kurumsal Yönetim Sistemleri, Toplam Kalite Yönetimi, Operasyon Destek ve de Proje Yönetimi alanlarında entegre yönetim sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Entegre çözüm sunabilme ve profesyonel projelendirme kapasitesi sayesinde OCCONS, müşterilerinin ileriye dönük operasyonel yatırımlarının daha verimli ve iyi değerlendirlmesi ve kurumşallama yolundaki risk yönetimlerinin daha etkin çalışmasına yardımcı olmaktadır.

 

Geniş Faaliyet Kapsamımız...

Kurumsal Yönetim, Toplam Kalite Yönetimi, Proje Yönetimi, Kurumsal Eğitimler, Bilgi İşlem Sistemleri Danışmanlıkları ve Operasyon Destek Hizmetleri Sunumu;
Bilgi işlem Destekli Entegre Yönetim Sistemleri Geliştirilmesi ve Uyarlanmasıdır.

 

Entegre Çözümlerimiz...

OCCONS özellikle kurumsalaşma yolundaki müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda Yönetim, Toplam Kalite, Bilgi İşlem Sistemleri ve Eğitim alanlarında çeşitli hizmet ve çözümler oluşturmuş; firmaların özellikle etkinliklerini arttırıcı çeşitli alt yapı çalışmalarına ek danışmanlık paketleri hazırlamıştır. Bu paket danışmanlık hizmetleri, amaca özel konulardan , işletmenizin tamamını kapsayacak 360 dereceliklik kapsamlı yapılandırma çalışmalarına kadar çeşitli işletmecilik, eğitim, satış, üretim ve bilgi işlem gibi farklı ama ilişkili konularda karma olarak düzenlenerek firmanın ihtiaçlarına özel hale getirilmektedir.

Böylece OCCONS, müşterilerine sunduğu "Kalite Tabanlı Yönetim Sistemi", Müşteri ilişkileri ve Satış destek, Kurumsal Kaynak Planlaması çalışmalarında eksiksiz altyapı kurmakta, müşterisinin yaptığı maliyete karşılık daha fazlasını almasını sağlamaktadır.

Size sunabileceğimiz hizmet ve desteklerimiz hakkında daha detaylı bir sohbet ve bilgilendirme imkanı için, sizin davetinizle bir araya gelebileceğimizi tekrar hatırlatmak isteriz.