HK-TKYS Toplam Kalite Yönetim Sistemi

OCCONS HastaneKalitesi Ekibi, hastanenizin online kalite yönetimi, doküman yönetimi, arşiv yönetimi, canlı bilgi toplama ve analiz ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla Entegre HK-TKYS - Toplam Kalite Yönetim Sistemini geliştirmiştir. 


Hastane Otomasyon Sisteminizin paralelinde bir
"KaraKutu" otomasyon sistemi olarak geliştirilen, kendi içinde Elektronik Doküman Yönetim Sistemini (EDYS) ve İndikatör Takip Sistemini (TKYS-İT) içeren; otomasyon sisteminiz ile belirli alanlarda entegre çalışabilecek şekilde tasarlanan HK-TKYS tamamıyla platform bağımsız WEB tabanlı ve düşük maliyetli bir çözüm olarak geliştirilmiştir. 

HK-TKYS, kurumunuzun ihtiyaçlarına kolaylıkla genişleyebilecek tasarıma sahiptir. WEB altyapısı özellikle bir den fazla dağınık hizmet merkezlerinde hizmet veren sağlık kuruluşları için kolaylıkla genişleyebilen  çözüm oluşturur.

WEB Tabanlı yapısı sebebiyle kolaylıkla  kurumunuzun intranet veya extranet ağına entegre edilebilen HKTKYS Kalite Yönetimi bilgilerinize 7 gün x 24 saat erişim sağlar.

Ayrıca TabletPC uygulaması olan HK-TKYS hastanenizin birimlerindeki tabletPCler üzerinden kolayca bilgi girilmesini sağlar. HK-TKYS TabletPc versiyonu hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

 

 

 

HastaneKalitesi KDPS sistemiyle uyumlu olan HKTKYS Sistemi tercihinize göre KDPS Kalite Dokümantasyon Paylaşım Sistemi Sunucusuna yüklenmiş ve çalışır halde kurularak intranet ve extranet ortamınızı oluşturur; kalite çalışmalarınızda "yıllar" kazandırır ve riskinizi düşürür.

WEB altyapısı altında çok geniş bir veritabanı seçeneği ile çalışabilen HKTKYS kurumunuzun yapısına göre kolaylıkla uyarlanabilir veya Hosting hizmeti olarak sunularak yatırım maliyetlerinizi düşürür.

 

 

Ayrıca çeşitli KDS doküman tiplerini destekleyen, HKKYS Sitemi kalite personelinin sisteme hızla uyum sağlamasına ve gerekli çalışmalara başlamasına yardımcı olmaktadır.


 
 
 
  
 •KDS kapsamındaki tüm dokümanlar MSOfis 2003 formatında olup MSOfis 2007 uyumludur.
•EFS Entegre Form Sistemi  MSOfis 2003 uyumlu VBA yazılımları ve macroları kullanmaktadır.