HK-ARŞIV Doküman ve Arşiv Yönetim Sistemi

HastaneKalitesi, kurumunuzun online kalite yönetimi, doküman yönetimi, arşiv yönetimi, canlı bilgi toplama ve analiz ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla Entegre HK-ARŞIV Elektronik Doküman Yönetim Sistemi Sistemini geliştirmiştir. 

 

Hastane Otomasyon Sisteminizin paralelinde bir Evrak yönetim Sistemi olarak geliştirilen ve otomasyon sisteminiz ile belirli alanlarda entegre olarak çalışabilecek şekilde tasarlanan HK-ARŞIV tamamıyla platform bağımsız WEB tabanlı ve düşük maliyetli bir çözüm olarak geliştirilmiştir.

HK-ARŞIV , kurumunuzun ihtiyaçlarına kolaylıkla genişleyebilecek tasarıma sahiptir. WEB altyapısı özellikle bir den fazla dağınık hizmet merkezlerinde hizmet veren sağlık kuruluşları için kolaylıkla genişleyebilen  çözüm oluşturur.

WEB Tabanlı yapısı sebebiyle kolaylıkla  kurumunuzun intranet veya extranet ağına entegre edilebilen HK-ARŞIV Kalite Yönetimi bilgilerinize 7 gün x 24 saat erişim sağlar.

 


OCCONS KDPS sistemiyle uyumlu olan HK-ARŞIV Sistemi tercihinize göre KDPS Kalite Dokümantasyon Paylaşım Sistemi Sunucusuna yüklenmiş ve çalışır halde kurularak intranet ve extranet ortamınızı oluşturur; kalite çalışmalarınızın  geliştirilmesinde "yıllar" kazandırarak ve riskinizi düşürür.

WEB altyapısı altında çok geniş bir veritabanı seçeneği ile çalışabilen HK-ARŞIV kurumunuzun yapısına göre kolaylıkla uyarlanabilir veya Hosting hizmeti olarak sunularak yatırım maliyetlerinizi düşürür.

 

 

Ayrıca çeşitli KDS doküman tiplerini destekleyen, HK-ARŞIV Sitemi  kalite personelinin sisteme hızla uyum sağlamasına ve gerekli çalışmalara başlamasına yardımcı olmaktadır.


 
 
 
  
 •KDS kapsamındaki tüm dokümanlar MSOfis 2003 formatın da olup MSOfis 2007 uyumludur.
•EFS Entegre Form Sistemi  MSOfis 2003 uyumlu VBA yazılımları ve macroları kullanmaktadır.