MikroKOBIS KOBİ Yönetim Sistemi

MikroKOBIS özellikler mikro ölçekli kobiler için tasarlanmış düşük maliyetli entegre yönetim sistemidir.

 

 
 
 
Hepimizin bildiği gibi KOBİlerimiz özellikle de küçük ölçekli veya yeni kurulan KOBİlerimizi dünyada firmalarıyla rekabet edebilmeleri için hızla ve sistematik bir şekilde yapılarak kurumsal altyapıya geçebilmeleri kaçınılmaz bir şart.
 
MikroKOBIS KOBİlerimiz için pratik ve kolay öğrenilen fakat KOBI'nin günlük ihtiyaçlarını cevap verecek şekilde tasarlanan bir ERP sistemi ortamı sunarak onların büyümelerine yardımcı bir ortam sunuyor. %100 MS Ofis uyumlu olan MikroKOBİS çalışanlarınızın kullanmaya alıştıkları bir ortam sunar ve personel eğitimi, donanım maliyetlerinizi azaltır.
Firmanız için kuracağımız ERP altyapılı MikroKOBIS Yönetim Sistemi ile günlük operasyonunuz kapsamında satış destek, teklif, iş takibi stok ve varlık yönetimi gibi kurumsal sistemleri altyapınıza kolayca ekleyecek, internet ortamında güvenli bir şekilde faydalanabileceksiniz.
Masaüstü yazılım olarak kurulan MikroKOBIS, kullandığı düşük maliyetli yazılım teknolojileri sayesinde Sizin yazılım, donanım ve bilgi işlem işletimi gibi tüm maliyetlerinizi düşük seviyede tutmak ve "dikkat dağıtıcı" unsurlardan sıyrılarak günlük işinizi Ofisinizden ekin şekilde yapmanıza imkan verir; size zaman ve rakiplerinize göre hız kazandırır.
MikroKOBIS özelllikle yeni kurulan ve küçük ölçekli KOBIlerin ihtiyaç duyduğu pratiklik ve basitlik düşünülerek tasarlanmıştır:
 
 
 
OCCONS MikroKOBIS çözümü hakkında detaylı bilgi için www.MikroKOBIS.com sitemiz ziyaret ediniz.
 
Kayıt Arama MotoruKobi Yönetim Sistemi