WebİTU Danışmanlık Takip Sistemi

WebİTU Tarımsal Danışmanlık yapan Kişi ve kuruluşlar için düzenlenmiş; T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI standarları çerçevesinde tutulması gerekli tüm bilgileri  entegre br yapıda tutan Tarımsal Yönetim ve Takip sistemidir.

 

WebİTU ile Danışman, Çiftçisinin tüm Tarımsal Danışmanlık ve İyi Tarım Uygulamaları kapsamındaki  bilgilerini tutabilir, takip edebilir ve sorgulayabilir. 

Ayrıca WebİTU kullanıcısı, Çiftçinin onayladığı üretim bilgilerine (İş Dosyası) dıoğrudan erişim sağlayarak, Çiftçinin üretimini online olarak takip edebilir ve gerekli görülen düzeltmeleri yapabilir. Bu bilgi paylaşımı Çiftçinin ihtiyaç duyduğu danışmanlık hizmelerinin daha hızlı yapılmasını sağlarken Danışman açısından bilgilerin derlenmesini ve takibini önemli kolaylaştırır.

Kullanıcının onayı ile WebİTU tarımsal üretim bilgilerini  WebİTU (Tarımsal Danışman) ve WebKSK (Kontrol Sertifikasyon Kurumu) sistemleri ile bilgileri paylaşarak T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞInın istemiş olduğu bilgilerin kolayca paylaşılmasını ve sürecin hızlanmasını sağlar;  Çiftçinin üretim çalışmaları hakkında merkezi veritabanı oluşturur.

 

Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.