WebKSK Sertifikasyon Takip

WebKSK Tarımsal Kontrol Sertifikasyon Kurumları için düzenlenmiş; T.C. GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI standarları çerçevesinde tutulması gerekli tüm bilgileri  entegre br yapıda tutan Tarımsal Yönetim ve Takip sistemidir.

 

WebKSK, Danışman ve Çiftçisinin tüm Tarımsal Danışmanlık ve İyi Tarım Uygulamaları kapsamındaki  bilgilerini tutabilir, takip edebilir ve sorgulayabilir. 

Ayrıca WebKSK kullanıcısı,  Çiftçinin onayladığı üretim bilgilerine (İş Dosyası) dıoğrudan erişim sağlayarak, Çiftçinin ve Danışmanın üretim bilgilerini online olarak takip edebilir; kendi çalışması için kullanır. Bu bilgi paylaşımı Çiftçinin ihtiyaç duyduğu belgelendirme hizmelerinin daha hızlı yapılmasını sağlarken KSK açısından bilgilerin derlenmesini ve takibini önemli kolaylaştırır.

WebKSK Denetim Modülü "online denetim" avantajı sunarak denetim bilgilerin doğrudan sisteme girilmesine imkan sağlar. Bir başka deyişle Denetçi sahada denetim yaparken KSK ofisinde bir başka çalışan bu bilgilere anında ulaşarak kendi çalışmalarını, Denetçi daha ofise dönmeden tamamlayabilir; sürat ve kolaylık sağlar.

 

Daha fazla bilgi için burayı tıklayınız.